نتایج جستجو برای عبارت :

پیچ خشکه

واشر فنری دارای نقشی بسیار مهم در اتصال پیچ و مهره بالاخص در اتصالات ماشین آلات دینامیکی است. واشر فنری با استاندارد DIN127 ـولید می شود که بیشتر نوعی استاندارد ابعادی برای نشان دادن قطر داخلی و خارجی و ضخامت واشر فنری است. واشر فنری خشکه مانند پیچ شش گوش خشکه از گرید G8 تولید می شود و دارای حد متوسطی کربن در ساختار خود است. واشر فنری خشکه بر روی اتصالات پیچ شش گوش خشکه و پیچ آلن مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب دارای رنگ مشکی است که به سبب فسفاته
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
تو این وبلاگ و تو محیط جامعه و خانواده چندین بار شنیدم که میگن طرف خشکه مذهبه، مثلا یکی از کاربران گفته بود که می خوام شوهرم خشکه مذهب نباشه، گاهی بعضی افراد رو میبینم که نمازشون سر وقته، غیبت نمی کنند و کلا آدمای متدینی هستند، اون وقت یه عده به اینا میگن خشکه مذهب.
سوالم اینه که افراد خشکه مذهب چطوری هستند و خشکه مذهب یعنی چه؟، یه فرد باید چه کارهایی رو انجام بده که بهش نگن خشکه مذهب؟
خواهشا با جزئیات و دقیق جواب
آبروی باد اگر سمباده بر یاد بکشد، وای من که چه تو را از یاد من خواهد برد؟ وای که هر باد و برف و بورانی زخمه‌ای جدیدم می‌زند از عمق زخم تو. وای من که هر گریه‌ی آسمانم، آبستن از بخار خیس تن توست. وای من که از یادت نمی‌بَرم و نمی‌بُرم. وای من که دریغم از مرهمی برای یادت. وای من که از بی‌پناهی تو پناه بر شعر و الکل و سیگار و بیهودگی روزگار. وای من که مبتلای تو و اسیر بطالت بی‌تو. وای من که خشکه خشکه تکه‌های لبم زنده به بوسه‌باران لب‌هایت. وای من که

در این پست مواردی درباره خرید پیچ خشکه را برای شما بیان می‌کنیم
پیچ خشکه همان پیچ آهنی است با این تفاوت که مقدار کربن بیشتری از آن دارد.
این درصد بالاتر کربن باعث می‌شود این پیچ نسبت به پیچ آهنی استقامت بیشتری داشته باشد.
استفاده از این پیچ در صنایع مختلف بسیار متداول است و در اتصالات مختلف بسیار کاربرد دارد.
خرید پیچ خشکه 8.8
خرید پیچ خشکه 10.9
خرید پیچ خشکه 12.9
انواع پیچ خشکه
پیچ خشکه با سه درجه و کیفیت متفاوت در بازار وجود دارد.
پیچ خشکه با د
 صرف فعل گیلکی خۊشتن/ فارسی خشکیدن

¤ ماضی ساده (خشکید) » بؤخۊشت /bokhusht/
 ---------------------------------
 ¤ ماضی نقلی (خشکیده) » بؤخۊشته /bokhushte/
¤ ماضی بعید (خشکیده بۊد) » بؤخۊشته بؤ /bokhushte bo/
¤ ماضی التزامی (خشکیده باشه) » بؤخۊشته بۊ /bokhushte bu/
¤ ماضی استمراری (می‌خشکید) » خۊشت /khusht/
¤ ماضی تمنایی (می‌خشکید) » خۊشته نأبؤ /khushte nabo/
مثال: أخر دیرۊ آو ندأبی، گۊل خۊشته نأبؤ (=اگر دیرۊز آب نمی
اصلا خدا از آدم های قالبی خشکه مقدس یک بعدی بدش می آید....اگر نه چرافرشته های مطیع و پاکش را که همگی از آغاز خلقت شان یا در حال رکوعند یا در حال سجود...به پای آدم خطاکار خون ریز می افکند...علی چرا چهار هزار خر مقدس حافظ قرآن و شب زنده دار صائم الدهر قائم الیل را در نهروان به زیر شمشیر مردانه اش می گیرد؟
پارک جنگلی خشکه دارانجنگل های بکر خشکه داران تنکابن با پوشش های اختصاصی به موزه بکر مورخ ارگانیک غرب مازندران مبدل شده که پذیرای گردشگران است . این حوزه‌ حفاظت شده که 120 متر با دریا مسافت داراست , به‌عنوان صرفا بیشه جلگه‌ای و بکر از نهایی بازمانده‌های اکوسیستم‌های جنگلی جلگه‌ای شمال جمهوری اسلامی ایران به‌شمار میرود . در لبه این ناحیه هم یک موزه تاریخی ارگانیک ساخت شده که در مجموعه‌ای , تاکسیدرمی حیوان ها وحشی شمال 
سلام
من با پاهام مشکل دارم. تو خونه یه چیز عادیه اما وقتی بیرون میرم اگه به یه چیز کثیف برخورد کنه فکر میکنم دیگه پاک نمیشه، به خاطر همین دیگه بهش دست نمیزنم. مثلا یه بار این اتفاق افتاد تا یه ماه نتونستم برم حموم؛ همون مشکله دیگه م حمومه، شما چند بار تو هفته حموم می کنید؟، اگه خیلی یه توضیح بدین چرا؟
من پوستم خشکه، اگزما میشه. البته بعضی وقت ها، ولی همون موقع بخوام هم نمیتونم برم حموم چون با اون زخم ها آدم روانی میشه. به همین خاطر ماهی دو بار م
سلام
من ۱۹ سالمه، پارسال که ۱۸ سالم بود صورتم به طرز وحشتناکی جوش زد، رفتم دکتر پوست و بهم گفت که این ها عفونته و از صورت زده بیرون، برای من راکوتان تجویز کرد، اما خودم دوست نداشتم بخورم، چون عوارضش رو میدونستم.
من به مدت هفت ماه راکوتان خوردم، عوارضی که الان خیلی روی مخمه، اینکه صورتم خیلی زیاد خشک شده، سه ماه پیش رفتم دکتر پوست واسه جای جوش هام که بهم گفت چون صورتت خیلی خشکه اول برات یک کرم مینویسم تا چربی صورتت برگرده، الان سه ماهه دارم از
شهید مطهری می‌نویسد:
«تاریخ نشان می‌دهد که بی‌رحمانه‌ترین جنگ‌ها، کشتارها، زجر و شکنجه‌ها به وسیله خشکه‌مقدسان صورت گرفته است. بزرگ‌ترین نمک‌نشناسی‌ها را اینها انجام می‌دهند، زیرا ”یحْسَبُونَ أَنَّهُمْ یحْسِنُونَ صُنْعًا“ [می‌پندارند کار نیک انجام می‌دهند. (کهف: 104)] جنگ‌های صلیبی، جنگ‌های خوارج، حتی فاجعهٔ کربلا ساختهٔ دست این طبقه است.» (مطهری، 1379: 75)
«وای به حال جامعه مسلمین از آن وقت که گروهی خشکه‌مقدس یک‌دندهٔ جاهل بی‌خب
اگر مقدار مساوی از نور قرمز ، سبز و آبی که به اندازه کافی روشن باشند، باهم ترکیب شوند، یک تون خنثی از نور سفید ایجاد خواهند کرد. سیاه از نبود همه ی رنگ ها ایجاد می شود.

× بدین سبب که فعلا نمی تونم اون جور که به دلم بچسبه اینجا بنویسم، فعلا این تیکه کتاب رو داشته باشیم
از کتاب نوردهی نشر پرگار! 

× امروز بی خود سرم درد می کنه. احساس می کنم سرم خشکه. همش آب میخورم. زمستون سرایت کرده

× خدایی سایان و ماژنتا خیلی کلمه های قشنگین. اصن من اسممو عوض می
کجا می‌توانست برود ؟ کجا گُم می‌شد ؟ پیدا نبود . کسی نمی‌دانست . کسی به کسی نبود . مردم به خود بودند . هرکس دچار خود ، سر در گریبان خود داشت . دیده نمی‌شدند . هیچکس دیده نمی‌شد . پنداری اهالی زمینج در لایه‌ای از یخ خشک پنهان بودند . تنها خشکه‌ سرمای سمج و تمام نشدنی بود که کوچه های کج و کوله‌ی زمینج را پُر می‌کرد .
جای خالی سلوچ ( محمود دولت‌آبادی )

اولین باری که فهمیدم لاس زدن یعنی چی، وقتی بود که رفتیم «مغازه شوخی»؛ و انقدر همه چیز گرون بود که یه ساعت اونجا وایسادیم و از هر دری چرت و پرت گفتیم بلکه دلش به رحم بیاد و یه کم ارزون‌تر باهامون حساب کنه.
بعدا که برای یه نفر تعریف کردم گفت: خشکه حال کردن اینا رو ببین. پرسیدم یعنی چی؟ گفت یعنی لاس زدین!

خرید مهره و قیمت انواع مهره ریز، درشت، واشردار، آهنی، خشکه و استیل
مهره شش گوش
خرید مهره با توجه به تفاوت ظاهری و جنس ماده سازنده‌اش و هم چنین تطابقش با پیچ موردنظر نیاز به توجه خاصی دارد.
مهره ( Nut ) نوعی از بست است که ظاهری حلقه ای دارد و عموما از جنس فلزاتی نظیر فولاد و آهن و استیل است اما انواع پلاستیکی آن نیز وجود دارد. در بخش میانی هر مهره سوراخ یا حفره ای بزرگ قرار دارد که از داخل به طور منظم رزوه شده است. مهره به تناوب فاصله رزوه های داخل
بعضی از خانما نمیدونن چطور بفهمن ڪه واژنشون خشکه یا نه 
 و بتونن راحت ماریانارو تهیه ڪنن 
در اینجا علائم واژن خشک رو بازگو میڪنیم تا راحت بتونین محصول مورد نیاز خودتون رو انتخاب ڪنید
☣️ احساس درد
☣️ خارش یا سوزش در واژن
☣️ مقاربت دردناک
☣️ خونریزی پس از نزدیکی
☣️ عفونت‌های مجاری ادراری
ڪسانی ڪه این علائم رو دارن حتما باید از شیاف ماریانا استفاده ڪنن✅
سلامتی شما آرزوی ماست

قیمت: 99 تومن ♦️ ارسال رایگان و کاملا محرمانه

مشاوره
طرح و بنای خشکه چین تامین کننده انواع فایبر سمنت برد 

فایبر سمنت برد از محصولات نوین ساختمانی است که باتوجه به سرعت گرفتن ساخت و ساز و اهمیت موضوع زمان میتواند در کاربرد های مختلفی در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار گیرد . 
1. دلم سیگار میخواد
چند روزه
همین طور بیخودکی
و من دارم به شدت مقاومت میکنم
2. ده روزه رنگ مو خریدم هی میخوام موهامو رنگ کنم هی میگم بزار نزدیک تر بشیم به عید؛ حالا باحالیش اینه من کلا تو عید کسی رو ندارم که قرار باشه موهامو ببینه جز همین همسرجان و پسرجان که الانم میتونم مستفیضشون کنم :دی 
البته اینم که سرم شلوغه و وقتشو ندارم بی تأثیر نیس
3. تحت تأثیر صدف بیوتی رفتم ست هایلایتر و کانتور با کانسیلر گرفتم که اصلا نمیدونم کدومشو کجا میزنند و دنبال
خانه های قدیمی را دوست دارم چونکه... 
چایی همیشه دم بود
روی سماور
توی قوری. 
در خانه همیشه باز بود
مهمانی ها دلیل و برهان نمی خواست. 
غذاها ساده و خانگی بود
بویش نیازی به هود نداشت
عطرش تا هفت خانه می رفت
کسی نان خشکه نداشت
نان برکت سفره بود. 
مهمانِ ناخوانده، آب خورشت را زیاد می کرد
بوی شب بو ها و خاک نم خورده حیاط غوغا میکرد
خبری از پرده های ضخیم و مجلسی نبود، نور خورشید سهمی از خانه های قدیم بود!
دلخوری ها مشاوره نمی خواست
دوستی ها حساب و کتاب
همیشه و از وقتی که چیزی به اسم فانوس دریایی رو شناختم ، از فانوس دریایی خوشم میومد و هنوز هم خوشم میاد.نمی دونم ولی حس خوبی داره.فانوس دریایی همیشه و همیشه کنار دریا قد برافراشته و برای ماهیگیرهای گرفتار طوفان (توفان؟؟؟؟) نورافکنی می کنه و برای اون ها حس گرما رو توی سرما تداعی می کنه.یعنی برخلاف سردی و خیس بودن اطراف ، درون فانوس دریایی گرم و خشکه.خلاصه این که فانوس دریایی و دریا با وجود تضادی که دارن به طور خاصی در کنار هم قرار گرفتن که انگار
تو دوران قرنطینه اگه بیکار توی خونه نشستین و حوصله تون سر رفته میتونین یه بخش کوچیک از کارهای منو تو این دوران ببینین شاید به دردتون خورد 
فیلم :One day 
لبخند مونالیزا
داستان اذدواج
LOVE STORY
مرد ایرلندی
Little forest 
Second Act
hustlers
( موقع تماشای فیلم خارجی لغت های جالب و جدیدی که میشنومو یادداشت میکنم )
پادکست:آنجلا مرکلبیزینس پلنمارکتینگ
( از همه پادکست ها و فایل های آموزشی نوت برداری می کنم )
کتاب :ببخش و بگیرراز سایهسینوههقلعه حیوانات١٩٨٤کوریطاعون
غذ
سلام دوستان 
میخوام در مورد یه سری مسائل نظر خانم ها رو بدونم؛
اگه مردی تو خونه ظرف بشوره و بعضی اوقات غذا درست کنه، زشته؟؛ من الان حدود هفده سالمه, میخواستم این عادت رو داشته باشم یا نه؟
چون مادرم معمولا خیلی زحمت میکشه برای غذا درست کردن و من خودم گاهی اوقات ظرف میشورم و بعضی اوقات کتلت درست میکنم تو خونه و بقیه غذا ها رو هم دارم یاد میگیرم!
آیا این کار زشته برای یک مرد؟، من منطقم بهم اجازه نمیده که همیشه مادرم این کارها رو انجام بده چون اون
پست معمای اصغر آقا بیش از حد ساده‌لوحانه بود. همچین نوشته‌ای رو فقط از یک احمق می‌شه انتظار داشت. 
دنیای واقعی رو اگه طبق مثال قبل بخوایم پیش ببریم، اینطور می‌شه که اکثر مردم اصلاً نمی‌دونند نون تازه یعنی چه. حتی اگه اصغر آقا بهشون توضیح بده که نونِ تازه، سفت و خشکه، باور نمی‌کنند و نون‌های نرمی که از روزهای قبل مونده رو بر می‌دارند. نکته‌ی جالب اینکه حتی بعد از مصرف هم خوشحال‌ و راضی‌اند. چون درک تعیین‌شده‌ای از نون تازه دارند‌. ما «
میخواستم برم کپه مو بذارم
از ساعت یه ربع به شیش زنگ زدن که داریم میایم خونه تون
فاصله خونه ها مونم نهایت ده دقیقه س
بعد هنوز نیومدن
بنا به سابقه درخشانشون احتمالا تا 8 هم نمیان
شیطونه میگه بگیرم بخوابم عن شن بلکه دست از این عن بازیاشون بردارن بی شعورا
یه خرده فهم و شعورم ندارن
مورد بوده یه جا واسه ناهار دعوت شون کردن
انقدر دیر رفتن شام رسیدن :/
خدایا صبر جزیل عنایت بفرما من از دست این عجوج وجوج های دور و برم سکته نکنم
یکی دو تا هم که نیستن
همه ما
تحقیق در مورد بیماری‌ های فیزیولوژیک
چکیده مقاله:
بیماریهایی که در اثر کمبود مواد غذایی روی برنج ایجاد می‌شود.
کمبود آهن سبب از بین رفتن سبزی برگهای جوان و در نتیجه زردی آنها می‌گردد. برگهای مسن‌تر ممکن است زرد شوند و در اثر کمبود مفرط، بوته‌ها معمولاً می‌میرند. علائم اولیه معمولاً 4 تا 5 هفته بعد از نشاء‌کاری اتفاق می‌افتد.
کمبود منگنز باعث ایجاد خطوط زرد بین رگبرگها از نوک به سمت قاعده برگها می‌شود که بعداً قهوه‌ای تیره و نکروز می‌
همشهری آنلاین- شهره کیانوش راد: جمع شدن اعضای قوم دور میز کرسی درشب های سرد شمیران، تصویری است از تمام ترین شب سال داخل آخرین روزگار های شب پاییزی. «عباس صالحی» یکی از اهالی قدیمی تجریش دستی به ضابطه و گوش خاطرات قدیمی اش می کشد و از سادگی برگزاری مراسم طولانی ترین شب سال تو شمیران سال های گذشته می گوید:« آن زمان کمتر کسی به دنبال خرید پسته و آجیل شب یلدا حیات و خوش آمد مهمانان تو کامل ترین شب سال با دشت های منفصل و شیرینی های شوهردار سپری می شد
یاتاقان نوعی اتصال صنعتی محسوب می شود که بر روی شافت های متحرک و مدور بسته می شود و از طرفی دیگر بر روی یک تکیه گاه قرار گرفته و بار ناشی از اتصال را بر روی سطح منتقل می کند. یاتاقان ها در شکل های مختلف و با نوع پایه های مختلفی تولید و عرضه می شوند. محبوب ترین نوع یاتاقان سری های UCP , UCF هستند که دارای یک هوزینگ می باشند که از جنس چدنی بوده و از طریق پیچ خشکه و در صورت استیل بودن یاتاقان با پیچ و مهره استیل بر روی سطوح قرار می گیرند. این یاتاقان ها دا
اگه می‌شد تو روی طرف فحش بدیم خوب بود، نه؟ :)
حالا هر فحشی نه، همینایی که تو ذهنم میدم فقط؛ احمقِ بیشعورِ آشغالِ عوضی!
خلاصه الان می‌خوام به یه نفر که هیچ کار بدی نکرده بگم احمق بیشعور آشغال عوضی!
تا دلم خنک شه!
ولی خب می‌نشود!

حالا که پست به این مبتذلی نوشتم، اینم بگم.
من کتابای قدیم القدما رو که می‌خونم، معماری‌شونو تو ذهنم مجسم می‌کنم. بعد یه جاییش برام گنگ می‌مونه، توالت، دستشویی، سرویس بهداشتی، مستراح! آخه چرا هیچ کتابی به این قسمت خو
گیر کرده بودم رو چند تا سطر از مقاله و هی برمی‌گشتم از اول می‌خوندم. از یه طرف این سوال که من چه جوری می‌خوام تا ۱۰ تیر این مقاله رو پیاده‌سازی کنم فکرم رو درگیر کرده بود، از یه طرف این که پروژه‌ی اون یکی درس هم باید تا ۱۰ تیر آماده بشه و از طرف دیگه هم یه موضوعی اعصابم رو خرد کرده بود و داشتم تلاش می‌کردم نادیده بگیرمش.
لپ‌تاپم داشت جون می‌کند که متلب روش نصب بشه و یه کم هم نگران این بودم که اگه نصب نشه چی کار کنم؟ که یهو صدای پا اومد و احساس
امروز برای مصاحبه کاری سمت غرب تهران رفتم....توی اتاق شلوغ با کلی ادم پشت میزاشون نشستم و حدودن ۴ ۳ تا سوال ازم پرسیده شد....بعد هم گفتن تماس میگیریم...نمیدونم شاید چون سابقه کار کمی رو گفتم اینطور شد...نمیدونم چی پیش میاد!بهر حال منتظر تماسشون هستم و میدونم که خرابکاری نکردم و خوب بودم!مطمئنم!یه پسر ریزه میزه ازم مصاحبه گرفت؛اخلاق و صورتش مثله یکی از رفیقای خواهرم بود،همون قد گیگیلی آروم و با تن صدای پایین...و کنارش آه میتونم بگم رب النوع جذابیت
سلام 
من یه دخترم و ۲۰ سالمه، امسال دانشگاه قبول شدم، ترم بهمن رشته پرستاری، تو تابستون و این چهار ماه تعطیلی من هیچ کار مفیدی انجام ندادم، کلا یه دختر بی هدفم، هیچ هدف و انگیزه ای برای زندگی ندارم روزهام همین طوری میگذره، گاهی شروع میکنم به سخنرانی گوش دادن، کتاب خوندن پیاده روی و … ، ولی خیلی زود تمومش میکنم، راستش دلم یه چیزهایی تو زندگی میخواد که هیچ وقت نداشتم و نخواهم داشت، مثل یه پوست صاف.
آخه صورتم پر از جوش و جای جوشه، هر کی نگام میک
سلام 
من یه مشکلی دارم که یه وقت هایی اینقدر از خودم بدم میاد که دوس دارم خودم رو بکشم، منظورم حس تنفره.
دوستان من پسری هستم 22 ساله تقریبا لاغر اندام 63 کیلوم و 170 سانتم، مشکل من اینه که آدم ترسویی هستم، خیلی هم ترسو، و از خودم بدم میاد، از ترسم و از استرسی که همیشه دارم ، توی جمع به خصوص وقتی دختر باشه همیشه استرس دارم که نکنه پسری بهم تیکه بندازه ضایع بشم، همیشه قلبم تند میزنه و دهنم خشکه، نمیتونم صحبت کنم. 
وقتی با کسی میخوام بحث جدی کنم، یک
سلام
من دختری 17 ساله ام، قراره مهر ماه برم دوازدهم و بعد هم کنکور، رشته م تجربیه، ساکن تهرانیم ، مشکلم پدر سختگیر و مادر دهن لقمه، من پوست صورتم خشکه، پیش اومده چند بار ماسک میوه گذاشتم، البته قبلش از مادرم اجازه گرفتم ولی پدرم پای تلفن از مامان پرسیده من دارم چکار میکنم مامان بی تدبیر و بی سیاستم گفته مشغول ماسکه، با اینکه میدونه پدرم قشقرق بپا میکنه.
چند بارم بابام دیده ماسک میذارم داد و بیداد کرده، من امسال با مامانم رفتم کرم ضد آفتاب خری
حیدرحیدر اولو آخرحیدر حیدرحیدر ساقی کوثرحیدرحیدرحیدر ای مظلوم فاطرحیدر حیدرفاتح خیبرحیدرافتادی در بستر زهرا بابا چشمات از اشکت شده دریا بابامیبینم چه بغضی توی صداته یا زهرا داری روی لب ها داری باباقربون دستای لرزونت بابا پر خونِ زلف پریشونت بابااشکات و پاک کن مگه زینب مُرده قربون چشمای گریونت بابا
یا علی و یا علی یا علی یا علی و یا علی یا علییا علی و یا علی یا علی یا علی و یا علی یا علیسربند زردت شده هم رنگ روت رده خون خشکه روی گوشه ابروتام
قنات
قنات
تعریف قنات: مجموعه ای از چند میله و یک کوره (یا کوره های) زیر زمینی که با شیبی کمتر از شیب سطح زمین، آب موجود در لایه (یا لا یه های) آبدار مناطق مرتفع زمین یا رودخانه ها یا مردابها و برکه ها رابه کمک نیروی ثقل و بدون کاربرد نیروی کشش و هیچ نوع انرژی الکتریکی یا حرارتی با جریان طبیعی جمع آوری میکند و به نقاط پست تر می رساند.به عبارت دیگر ،قنات را می توان نوعی زهکش زیر زمینی دانست که آب جمع آوری شده توسط این زهکش به سطح زمین آورده می شود و
چند روز پیش دوتا فیلم با یک موضوع تقریبا شبیه به همدیگه دیدم.یکی ایرانی و اون یکی هم آلمانی.
هردوتا فیلم روایت روزهای جنگ بودند و شخصیت های اصلی هم نوجوان . اما
_اولی فیلم جوجو ربیت بود.یک قصه از دل جنگ جهانی دوم.جوجو عضو یک خانواده آلمانی و خشکه که فقط عقاید هیتلر را قبول داشتند و از نظر اونا یهودی ها بدترین موجودات عالم بودند تا اینکه یک روز جوجو با یک دختر بچه یهودی آشنا می شود..
_دومین فیلم بیست و سه نفر بود.یک قصه از دل روزهای اسارت و زندان ه
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: امسالٰ، ۱۱ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزدای این شهرستان خراسان شمالی اختصاص یافته است.
مهندس مصطفی سیامکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این میزانٰ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی برای اجرای عملیات گابیون بندی و خشکه چین به حجم هزار و ۵۰۰ مترمربع  هزینه می شود.
وی گفت: همچنین ۸ میلیارد و ۵۰۰ م

شما می توانید با خیال راحت ترشک را در خانه آماده کنید و بدون هیچ مواد افزودنی و رنگ خوراکی.

عزیزان میوه های خشکی که استفاده می کنید را می توانید بنا به ذائقه ی خانواده تان تغییر بدهید. هیچ محدودیتی ندارد من داخل فریزر گشتم و هر چی پیدا کردم از هر کدام مقداری زدم.

مواد لازم برای تهیه ترشک :
آلو جنگلی
 سیب خشک
زرشک 
آلبالو خشکه 
برگ قیسی خشک شده
لواشک میوه های مختلف
رب انار
دانه های انار

طرز تهیه ترشک :
آلو سیاه را با آب خیلی روی گاز بگذا
دهکده توریستی ملل شاندرمن ماسال

دهکده توریستی ملل شاندرمن ماسال ( شهرستان ماسال , بخش شاندرمن ) تیم ای تشکیل‌شده از 11 باب ویلاهای امروزی با تجهیزات رفاهی و در فضایی زیاد قشنگ و روستایی و بیرون از محدوده ترافیک و بدور از سر و صدا شهر و با دیده اندازی از بیشه و کوه , در سال 91 مورد بهره‌برداری قرار گرفت . این ویلاها در 3 تیپ 2 خوابه 6 تخته , 3خوابه 9 تخته و 5 خوابه 15 تخته برای خانواده ها و تورهای گروهی , قابلیت اقامت را مهیا م
سلام خسته نباشید لطفا راهنمایی کنید: اختلاف من و خواستگارم خیلی زیاده چیکار کنم؟
یه خواستگاری برام اومده که از اقوام دور پدریم هستش و یه سری تفاوت هایی هست که من و نگران کرده . خواهش میکنم لطف کنید راجب تک تک سوالام جواب کامل بدید:
1-تفاوت سنی 8-9 سال من 24 سالم و ایشون هم 32-33 سالشونه به نظرتون این تفاوت سنی میتونه مشکل ساز بشه؟
2-تفاوت زیاد طبقاتی ما یه خونواده سطح متوسط هستیم ولی خانواده ایشون وضع مالی خیلی مرفهی دارن .به نظرتون این مشکل ساز میش

-:خانه های قدیمی را دوست دارم
چایی همیشه دم بود
توی قوری
روی کتری های سیاه شده
روی اجاق های هیزمی
در خانه همیشه باز بود
مهمانی ها دلیل و برهان نمی خواست ...
غذاها ساده و خانگی بود
بویش نیازی به هود نداشت
عطرش تا هفت خانه می رفت
کسی نان خشکه نداشت
نان برکت سفره بود.
مهمانِ ناخوانده، آب خورشت را زیاد می کرد
بوی شب بوها و خاک نم خورده ی حیاط غوغا می کرد
خبری از پرده های ضخیم و مجلسی نبود
نور خورشید سهمی از خانه های قدیمی داشت.
دلخوری ها مشاوره
1.صبح زود که چشمامو باز کردم خونه غرق آرامش و سکوت بود.دلخوری دیروزمون دیشب برطرف شد و دیشب رو خوب خوابیدم.صبحانه حاضر شد و یکی یکی بیدار شدن اهالی و نشستیم سر سفره.به گلها و گلدونای پشت پنجره که تازه سروسامونشون دادم سر زدم.دیروز که ابری بود ولی امروز حسابی از نور و آفتاب لذت میبرن (:
بعدش زدیم بیرون و رفتیم بازار.برای دخترها با لذت کفش خریدیم و من برای خودم و میم به سلیقه خودم عطر گرفتم.بعد هم رفتیم عکاسی و دو تا عکس از مامان باباها دادیم بزنن
به عقب برمی‌گردم تا از همان نقطه شروع همه چیز را بررسی کنم.مثل والدینی که فرزند دلبندشان دچار اختلال رفتاری شده و آنها نگران دنبال سهم خودشان در این مشکل هستند.نگاه می‌کنم و اینهارا میبینم:تو شاد و نورانی و من پژمرده و سرد هستم.سعی میکنم کمی خودم را با نزدیک شدن به تو گرم کنم.مثل پروانه‌ای حواس پرت به سمت نقطه‌ای نور میان این همه تاریکی و سرما کشیده می‌شوم.با دست پیش میکشم و با پا پس میزنم.از همان اول میخواستم که با نزدیک شدن به تو گرم شوم ا
پیش غذاها
برنج، پلو
کباب و کوکو
خورشت و خوراک
تنقلات و چاشنی ها

آش ساده
عدس پلو
کباب ترش با مرغ
خورشت بادمجان
فالوده

آش رشته
ماش پلو
جوجه کباب
خورشت کدو سبز
ژله

سوپ رشته فرنگی
کته پلو (سرد و معتدل)
کباب برگ گوساله
خورشت آلو اسفناج
نسکافه

آش اوماج
زرشک پلو
کباب کوبیده گوساله
خورشت بامیه
شاهدانه

آش دوغ
آلبالو پلو
کباب ترکی گوساله
خورشت ریواس
برنجک

آش آبغوره
لوبیا پلو
کوکو لوبیا سبز
خورشت میرزا قاسمی
برگه هلو

آش گوجه
استانبولی پلو
کوکو سیب
درباره ما “فروشگاه هزارپیچ”

فروشگاه هزارپیچ امروزه بزرگترین تامین کننده و توزیع کننده پیچ در سطح گلستان است.
مدیریت این فروشگاه بزرگ برعهده برادران محمدیان است.
علیرضا محمدیان مدیر اصلی این فروشگاه در دهه 80 وارد صنعت توزیع و فروش پیچ و مهره شد.
ایشان پس از چند سال فعالیت در این زمینه دریافت که شرکت ها و صنایع در سطح استان و شهر گرگان در تامین انواع پیچ و مهره و سایر اقلام مرتبط با آن با دشواری‌های خاصی مواجه هستند.
حتی در صورت تامین نیز ق
به قلم دامنه. پاسخم به بحث ۱۴۸
پیام من این است چون در پرسش آمده است چه پیامی دارید:
ملت ایران سلام. آن سال دور، شما مردم انقلابی وطن، با آمدن در میدان، ایران را از دست یک شاهِ بی‌تبار -که می‌خواست با باستان‌گرایی دروغین، اسلام را از ایمان و باور مردم بیرون ببرَد و کشور را یک ایالت از ایالت‌های متحده آمریکا بکند- نجات دادید و اسلام را از طریق یک انقلاب ارزشی و مردمی، به رهبری خردمندانه‌ی امام خمینی -رهبر کبیر انقلاب اسلامی- به صحنه‌ی زندگی آ
دریای بی‌کران فضلیت‌ها، رشادت‌ها و شجاعتهای آن صدیق اکبر و فاروق اعظم که فضائل و مناقب ژرف و بی‌کران آن صفحات دفتر خاطره‌های تاریخ را کمر خم نموده است
در سوگ بزرگ فرمانده و شجاع ترین مبارز اسلام، حبیب پیامبر خدا، برادر و جانشین همیشه مظلوم او نشسته ایم، مظلومی که سنگینی دردهای ناسورِ دل او را، فقط شب تاریک و چاه‌های مخوف مدینه احساس کرد، مظلومی که دوستان از ترس و دشمنان از کینه لب فرو بستند تا هرکدام به بهانه‌ای برای پوشاندن فضائل و من
خشکبار یا خشکه بار یا میوه خشک به میوه هاى خشک شده و برخى مغز دانه ها گفته مى شود. خشکبار جزو آجیل حساب نمى شود. هدف عمده خشک کردن ماده غذایى، افزایش ماندگارى محصول نهایى است.
میوه هایى از جنس پاییز خشک و دلچسب!
خشکبار یا خشکه بار یا میوه خشک به میوه هاى خشک شده و برخى مغز دانه ها گفته مى شود. مغز دانه هایى مانند پسته، بادام، فندق، گردو خشک و میوه هاى خشک مانند کشمش، کشمش سبز، کشمش سبز تیزابى، برگه آلو بخارا، قیسى خشک، برگه هلو، برگه زردآلو، بر
خدمات و پیمانکاری دیوارچینی در تهران یکی از قسمت های مهم و حیاتی در ساختمان سازی می باشد. محلی که دیوار چینی در آن انجام می شود, باید فاقد رویش هر گونه گیاهی باشد که برای پیش گیری از این مشکل باید پی دیوار را قبل از شروع کار خاک آهک پاشید تا با رویش گیاهان باعث سستی دیوار حاصله نشود.
خدمات و پیمانکاری دیوار چینی
شرکت سنگدانه ایرانیان آماده ارائه خدمات و پیمانکاری دیوارچینی و اجرای کلیه خدمات ساختمانی که شامل مشاوره و طراحی و مدیریت و اجرای پر
در این پست مواردی درباره خرید پیچ فولادی را برای شما بیان می‌کنیم
پیچ فولادی همان پیچ آهنی است با این تفاوت که مقدار کربن بیشتری از آن دارد.
این درصد بالاتر کربن باعث می‌شود این پیچ نسبت به پیچ آهنی استقامت بیشتری داشته باشد.
استفاده از این پیچ در صنایع مختلف بسیار متداول است و در اتصالات مختلف بسیار کاربرد دارد.
خرید پیچ فولادی 8.8
خرید پیچ فولادی 10.9
خرید پیچ فولادی 12.9
انواع پیچ فولادی
پیچ فولادی با سه درجه و کیفیت متفاوت در بازار وجود دارد
در مورد علّت مخفی ماندن
قبر شریف حضرت فاطمهء زهرا سلام الله علیها گفته شده که چون ایشان بعد از ارتحال
پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله و در جریان دفاع از حقّ پایمال شدهء
امیرالمؤمنین(س) مظلوم واقع شدند،وصیّت فرمودند که به صورت مخفیانه دفن شوند و
احدی از مضجع شریف ایشان آگاهی پیدا نکند و این مسئله،علامتی باشد برای آیندگان تا
از عمق مظلومیّت ایشان و حقّ پایمال شدهء علی(ع)باخبر شوند...

حتّی در احادیث وارده،این
مطلب ذکر شده که هرکس می خواهد زهر
+ دولینگوم از کار افتاده. بعد از آخرین باری که به روزش کردم لیسینینگش کار نمی کنه. لال شده :( بعد از جستجوی فراوان بالاخره یه جایی پیدا کردم که نسخه های قدیمی نرم افزارها رو تو خودش جا داده. حدود سی تا نسخه دانلود کردم و در کمال تعجب هیچ کدوم درست کار نکرد. شاید مشکل از گوشیه ولی تنظیماتشو تغییر ندادم اگرم دادم دوباره به حالت قبلی برش گردوندم. از این ور احتمال دادم شاید کمبود جا باعث این مشکل شده ولی اونم امتحان کردم و نشد! پیشنهادی ندارین؟!
* اون
یه همکاری دارم که خیلی خانم خوبیه
دوتا دختر داره 
با اینکه خانم ازاد ازم ۱۵سالی بزگتره ولی عین دوتا
دوستیم باهم همش میگیم و میخندیم
اتاقامون رو برو همه و وقتایی که اون خوابه من باید
هم مواظب بچه های اون باشم هم خودم
منم خوابم اون مواظب بچه هامه 
خلاصه که داستانی داریما ادای بچه هامونو در میاریم و سه ساعت 
میخندیم 
یه وقتایی هم من هی غر میزنم اون بهم دلداری میده
چند وقت پیش که درمورد خانواده و مامانم باهاش
حرف زدم گفت رفتار خودت اشتباهه
خودت
پودر آب بند کننده بتن MTOSEAL G-25 چیست؟
MTOSEAL G-25 سیستم آب بندی مطمئن و دائمی سطوح بتنی و یا مواد سیمانی برای کنترل رطوبت، نشت و یا فرار آب می باشد. تشکیل و توسعه کریستال های غیر محلول در داخل لوله های مویینه و ریز ترک ها باعث مسدود شدن دائمی آن ها شده و از عبور و نشت آب جلوگیری نموده و تا پایان عمر سازه آن را آب بندی می نماید.
MTOSEAL G-25 به صورت پودر عرضه می شود. در هنگام مصرف پودر خشکه پاشی بتن  را به شکل دوغاب تهیه و به طور مستقیم روی سطوح بتنی، بلوک و ی
قسمت اول را بخوان قسمت 106
بقالی بوی نم می داد و کمی تاریک بود، گونی های نخی، نخود و عدس و برنج کنار هم چیده شده بودند و از سقف چوبی بقالی که من را به یاد خانه ای که قرار بود جهانگیر در آن زندگی کند، انداخت، بته های سیر و شاخه های خرما آویزان بود، سبدهای چوبی کوچکی پر بود از تخم مرغ، کیسه هایی از چایی و قند هم کنار هم چیده شده بودند ومرد پشت یک میز چوبی کوچک نشسته بود، گلیم فرشی کوچک روی میز پهن بود، چرتکه ای که در بقالی همزه در ده دیده بودم، گوشه
ثبت گونه های مهم پستانداران ایران
Records of important mammal species of Iran
ثبت گربه جنگلی در کرمانشاه در شهریور 1398
Record of Jungle Cat in Kermanshah in September 2019

خلاصه اطلاعات این ثبت:
نوع اهمیت گونه: پراکنش جدید
گونه: گربه جنگلی Felis chaus
تعداد پستاندار: یک فرد
محل مشاهده: سراب خشکه، کرمانشاه
استان: کرمانشاه
دوره مشاهدات: 25 شهریور 1398
مشاهده کنندگان: آقایان محمدجواد، آرش و علی رستمی احمدوندی
توضیحات: گونه جدید برای این ناحیه
Type of important species: New distribution
Species: Jungle Cat Felis chaus
No. of individua
پودر آب بند کننده بتن MTOSEAL
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
آب بندی مطمئن و دائمی سطوح بتنی و یا مواد سیمانی برای کنترل رطوبت، نشت و یا
فرار آب می باشد. تشکیل و توسعه کریستال های غیر محلول در داخل لوله های مویینه و
ریز ترک ها باعث مسدود شدن دائمی آن ها شده و از عبور و نشت آب جلوگیری نموده و تا
پایان عمر سازه آن را آب بندی می نماید.
MTOSEAL
G-25 به
صورت پودر عرضه می شود. در هنگام مصرف پودر خشکه پاشی بتن  را به شکل دوغاب تهیه و به طور مستقیم
روی سطوح بتنی، بلوک و یا
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
صورت پودر عرضه می شود. در هنگام مصرف پودر
خشکه پاشی بتن  را به شکل دوغاب تهیه و به طور مستقیم روی سطوح بتنی، بلوک و یا
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
G-25 چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم
MTOSEAL
G-25 به
پیچ و مهره گالوانیزه گرم و سرد – لیست قیمت و خرید پیچ و مهره آبکاری
آیا می‌دانید پیچ و مهره گالوانیزه یا آبکاری چیست‌ و چه فایده‌ای دارد؟
معایب و مزایای گالوانیزه یا آبکاری کردن پیچ‌ها چیست!؟
گالوانیزه‌گرم چه تفاوتی با گالوانیزه‌سرد دارد؟
چگونه پیچ و مهره آبکاری شده مناسب تهیه کنیم؟ ( معرفی مرکز خرید پیچ و مهره گالوانیزه)
اگر درباره سه پرسش اول اطلاعات کافی دارید و صرفا برای خرید پیچ و مهره به این سایت مراجعه کرده‌اید پس به بخش انتها
پودر آب بند کننده بتن MTOSEAL G-25
چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم آب بندی مطمئن و
دائمی سطوح بتنی و یا مواد سیمانی برای کنترل رطوبت، نشت و یا فرار آب می باشد.
تشکیل و توسعه کریستال های غیر محلول در داخل لوله های مویینه و ریز ترک ها باعث
مسدود شدن دائمی آن ها شده و از عبور و نشت آب جلوگیری نموده و تا پایان عمر سازه
آن را آب بندی می نماید.
MTOSEAL G-25
به صورت پودر عرضه می شود. در هنگام مصرف پودر خشکه پاشی بتن  را به شکل
دوغاب تهیه و به طور مستقیم روی سطوح بتنی، بلوک و یا
پودر آب بند کننده بتن MTOSEAL G-25
چیست؟
MTOSEAL
G-25 سیستم آب بندی مطمئن و
دائمی سطوح بتنی و یا مواد سیمانی برای کنترل رطوبت، نشت و یا فرار آب می باشد.
تشکیل و توسعه کریستال های غیر محلول در داخل لوله های مویینه و ریز ترک ها باعث
مسدود شدن دائمی آن ها شده و از عبور و نشت آب جلوگیری نموده و تا پایان عمر سازه
آن را آب بندی می نماید.
MTOSEAL G-25
به صورت پودر عرضه می شود. در هنگام مصرف پودر خشکه پاشی بتن  را به شکل
دوغاب تهیه و به طور مستقیم روی سطوح بتنی، بلوک و یا
آب تشنگی رو برطرف می‌کنه. ولی ماجرای تشنگی به همین سادگیا هم نیست. خیلی چیزا هست که روش تاثیر می‌ذاره.

خیال کن با خودت که شنبه است، از صبح ساعت 7 رفتی بیرون و ترافیک صبح همت تا برسی محل کارت اون سر تهرون. شنبه روز کارای بیهوده‌اس، ولی سنگین. باید همه‌ی مدارکی که رسیده دستت رو دسته‌بندی کنی برای باقی هفته تا طول هفته بتونی یکی یکی رسیدگیشون کنی. دسته‌بندی کردن ازون کارای حوصله‌سربر روزگاره. تقریبا هیچ فشاری به مخت نمیاره ولی همین که 8 ساعت
توری جوشی: توری های جوشی توری هایی هستند که از جوش دادن مفتول های فولادی با قطرهای متفاوت برای به دست آوردن استحکام بالا درست شده اند. در توری های جوشی می توان از فولادهای متفاوتی مانند فولادهای ضد زنگ، فولادهای رنگ شده، فولادهای گالوانیزه و ... استفاده کرد. توری های جوشی به دو صورت توری های جوشی رولی و صفحه هستند که رولی ها انعطاف پذیری خوبی دارند. از توری های جوشی می توان در کارهایی مانند حصاربندی زندان ها، کارخانه ها، مرزها و در کل جاهایی ک
قیامت بی حسین غوغا ندارد"شفاعت بی حسین معنا ندارد"حسینی باش که در محشر نگویند"چرا پرونده ات امضاء ندارد——————
عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین ، ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش ، از بس که کَرَم دارد و آقاست حسین——————
عالم همه محو گل رخسار حسین است ، ذرات جهان درعجب از کار حسین است . دانی که چرا خانه ی حق گشته سیه پوش ، یعنی که خدای تو عزادار حسین است——————
آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان م
گزارش صعود به قله شاه البرز
باشگاه کوهنوردان ایلام 30 مردادماه 98بنابر تقویم ورزشی باشگاه کوهنوردان ایلام ساعت 8 صبح روز سه شنبه 29مرداد ؛ تعداد 13 نفر از اعضای باشگاه با چهار دستگاه خودرو سواری از ایلام به مقصد طالقان حرکت کردیم و غروب همان روز با توجه به هماهنگی های انجام شده با آقای طاهریان راهنمای دوست داشتنی برنامه صعود و اضافه شدن سه نفر از دوستان انجمن اسلام آباد شب را در طالقان استراحت کردیم.روز چهارشنبه پس از سپردن تجهیزات شب مانی به
میخوام بگم از دیروز و امروز
ولی فعلا داغه داغ بگم که چه چایی الان کناردستمه
طرفای ساعت 6 تو آشپزخونه بودم و تصمیم گرفتم یه چایی متفاوت دم کنم
در یخچالو وآ کردمو تو اعماقش به جستجو پرداختم که یه چی پیدا کنم که به درد چاییم بخوره، که رسیدم به یه کیسه که خودمم یادم نبود توش چیه؟! بازش کردم دیدم تمشک قرمز خشکه(که اجنبیای از خدا بیخبر بهش میگن رازبری)، چندتا دونه شو ریختم تو قوری و طبق رسم عاشقانه ی خودم چندتا عنابم ریختمو  و یه اپسیلون چایی و آبجوش
۱. حاج آقا فرمودند: مجردهایی که امکان ازدواج ندارند سعی کنند در خودشان قابلیتهای مربوط به همسری و والدی را به وجود آورند تا از همان ثوابها و مواهب الهی که همسرها و والدها دارند برخوردار شوند! و من به مادری فکر کردم که دو هفته است دارم در گوشش می خوانم تا راضی اش کنم روزی ۲۰ دقیقه ناقابل با بچه اش بازی کند و  هی بهانه می آورد و دلش می خواهد مشکلات رفتاری و عاطفی بچه اش صرفا به حول و قوه الهی برطرف شود! حاج آقا جان! برای مجردهای همسر و والدنشده به
دانلود آهنگ جدید بهنام خلاء غده
دانلود آهنگ بهنام خلاء به نام غده کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده غده با صدای بهنام خلاء از جوان ریمیکس
تنظیم : محسن فرمایشیان
Download New Music Behnam Khala – Ghoddeh

جدیدترین آهنگ بهنام خلاء را می توانید هم اکنون از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ساخته جدید این خواننده عزیز، غده نام دارد.
ترانه و موزیک این اثر از شخص بهنام خلاء می باشد.
تنظیم حرفه ای موزیک به عهده، محسن ف

انقلاب اسلامی ؛ نظمی در عرض نظم نوین جهانی(20 )

چکیده

سلفی گران و متحجران سطحی نگرمذهبی

تاکنون به چهار تهدید تمدنی تحت عناوین دولتهای متخاصم ، گروههای معاند
، سرمایه داران وطن گریز و پوچ گرایان پرداختیم و بطور مجمل مطالبی درباره تهدیدات
محتمل آنها برشمردیم . همچنین پیشنهاداتی جهت پیشگیری از عوارض مخرب گروههای مذکور
، ارائه گردید. اینک به چکیده پنجمین تهدید تمدنی با موضوع «سلفی گری و تحجر» می پردازیم .

سلفی گری و تحجر دو اصطلاح اند که او
حدود یک سال پیش بود که شام مهمانشون بودیم
خورش بسیار خوشمزه ای سر سفره بود... چند قاشق که خوردم از فاطمه خانم تشکر کردم و گفتم بسیار خوشمزه شده...
آقا مهدی با لبخندی گفت: این خوشمزگی ها خودسازی رو برای آدم سخت میکنه دیگه... ببین (اشاره ای به شکمش میکنه که یه خورده افتاده تو آفساید)
من با لبخند میگم، نه، فاطمه خانم بستر خودسازی رو براتون فراهم میکنن
آقا مهدی میگه: البته دست پخت زیور خانم هم خیلی عالیه هاااا...
میگم: شما که هنوز نخوردی دست پختش رو آقا
مربای آلبالو یکی از محبوب‌ترین مرباهای ایرانی است که طعم و رنگ بی‌نظیری دارد.
باز هم فصل آلبالو و خوش‌مزه‌های آلبالویی شد؛ مربای آلبالو، شربت آلبالو، لواشک آلبالو، آلبالو پلو و آلبالو خشکه. حتی خود آلبالو هم به تنهایی با کمی نمک، یک ترکیب فوق‎العاده است. مربای آلبالو هم از قدیم در سفره‌های ایرانی جای خاص خود را دارد و کمتر کسی پیدا می‌شود که این مربای خوش‌طعم و خوش‌رنگ را دوست نداشته باشد.
مواد لازم: 
آلبالو: یک کیلو
شکر: یک کیلو و نی
انواع سازه ها
به‌عبارت‌دیگر سازه‌های فضا کار به آن دسته از سازه‌ها اطلاق می‌شوند که ماهیتاً دارای رفتار و عملکرد مسلط سه بعدی می‌باشند، به‌نحوی‌که اثر هیچ‌یک از سه بعد در رفتار سازه تحت تأثیر کنش‌های وارده قابل صرف‌نظر کردن نیست. این سازه‌ها به طریقی پیکربندی می‌شوند که مسیر انتقال بارها را از طریق عناصر سازه‌ای در سه بعد تأمین نمایند.
سازه‌های فضایی به دلیل پخش نیرو در جهات مختلف از استحکام توأم با سبکی برخوردار بوده به علت استف
رزرو هتل هلیا مشهد
چکیده مطلب
مسافر سلام در این مقاله قصد دارد به توصیف هتل هلیا و راه‌‌های رزرو هتل هلیا مشهد بپردازد.با ما همراه باشید.
آنچه در ادامه این مطلب مطالعه خواهید کرد:
معرفی هتل هلیا
صاحب هتل هلیا مشهد
آدرس هتل هلیا مشهد روی نقشه
فاصله هتل هلیا مشهد تا حرم
شماره تلفن جهت رزرو هتل هلیا مشهد
تصاویر هتل هلیا مشهد
امکانات هتل
نظرات افرادی که رزرو هتل هلیا مشهد را انجام داده‌اند
نظر مسافر سلام درباره رزرو هتل هلیا مشهد
قیمت رزرو ه
مهم‌ترین درخت جنگل های هیرکانی ، درخت مازو است. این درخت را "درخت غول" هم می‌نامند. چون ارتفاع خیلی زیادی دارد.

جنگل های 40 میلیون ساله هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو به نام ایران ثبت شد. به به! چه ثبت افتخار آمیزی. به بهانه این اتفاق قصد داریم با هم به جنگل های هیرکانی سفر کنیم و باید و نبایدهای آن را با شما در میان بگذاریم. پس کفش و کلاه‌تان را بپوشید. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا سفری به ارزشمندترین جنگل پهن برگ دنیا داشته با
سلام
حال خوندن یا پست طولانی که احتمالا مخالفش باشید رو دارید؟؟؟
شما رو نمیدونم ولی من از وقتی یادمه بی احساس ترین آدمی بودم که میشناختم. خیلی مغزم منطقی بود و هیچ وقت ذوق نمیکردم.
همخونه ایم گفت خیلی آدم سایکوپتی به نظر نمیای
گفتم خب یاد گرفتم خوب نقش بازی کنم.
عجیب نیست که نمیتونم ذوق کنم؟ 
شاید دلیلش همین باشه که بیشتر دوست دارم بقیه رو خوشحال کنم. چون اونا میتونن این حس رو تجربه کنن. بعضیاشون
یکی از دلایلش شاید چهارچوب های مذهبی و خانواده
توی این دو هفته ای که چیزی منتشر نکرده ام، چندین ایده خوب توی ذهنم انبار شده بود و حالا که میخواهم بنویسم، نمیدانم از کدامش شروع کنم؟ اصلا یک کدامش را انتخاب کنم یا همه اش را بریزم روی داریه؟
اینجا کسی مینویسد که در دو هفته ی گذشته، کلا دو تا کتاب لاغر خوانده. درست،کمیت مهم نیست مهم اصل کتاب است. هرچندکه این جمله باوجود آن همه کتاب قطور نو چشم به راه در کتابخانه،چیزی از غصه و دلتنگی ام کم نمی کند.

همیشه از دست مونتگمری دلخور میشدم. آنجاها که آ
فکر میکنم دو سه ماهی میشه که این وبو ساختم....اما روحیه ایده‌آل گرایی و اهمال‌کاری یا آکراسیای وحشتتتتنااااکم، منو از شروع به نوشتن دور کرد! حالا جالبه بگم که من کلا تو مغزم یه وبلاگ دارم و همه کارامو مینویسم توی ذهنم، جوری که انگار دارم روزانه‌نویسی میکنم! و جالب‌تر اینکه انقدر برای این وبلاگ خالی نقشه کشیدم تو ذهنم که خدا میدونه! از ایده‌های فوق جذابی که به این میرسید که این وبلاگ بشه شغل اصلیم و منبع درآمد!!!!!!!خب داشتن ایده‌های بزرگ، اه
باغ بهادران بخشی از اصفهان است که گردو محصول معروف آن بوده و سوغاتی های خوشمزه ای برای گردشگران دارد.

در 85 کیلومتری اصفهان شهر باغبادران قرار دارد که به باغ بهادران معروف شده. جایی که متشکل از باغ‎های زیبا و خرم است. پر از محصول گردو و پر از صفایی که بیشتر گردشگران ترجیح می‎دهند به جای گشت‎وگذار، گوشه‎ای شاید زیر سایه درختی بنشینند و لذتی ببرند، تا اینکه دوربین به دست از این سو و آن سو عکس بگیرند. این شهر به دلیل قرار گرفتن در ساحل زایند

مرد و درد

متن زیر سیری است واقعی بر اساس زندگی طلبه شهید ابوالقاسم بزاز از شاگردان برجسته و ممتاز حضرت آایت الله مشکینی که برای سن جوان و نوجوان تهیه و تدوین شده است.                                سیدحمید مشتاقی نیا 6/7/83

2
از در دیوار شهر فریاد بر می خاست. همهمه ای در کوچه ها و خیابان ها، شنیده می شد. قم آبستن فاجعه ای خونین بود. چهارراه بیمارستان (شهدا)، مقابل کلانتری مملو از جمعیت بود. جمعیتی خشمگین که در عصر هجدهم دیماه هزار و سیصد و
شادم
چرا؟
چون دیروز یه مهمونى خیلى زیبا دادیم و خیلى خوب بود مهمونى.
شما تصور کنید: یه مهمونى پر از انسانهایى که دوستشون دارى.
به مظرم زیبایى یک مهمونى به زیبایى درون افرادیه که توشن ؛ هرچند تعداد افراد مهمونى خیلى کم باشه یا از سن هاى مختلف باشن
ما دیروز نه نفر بودیم.
نه نفر انسان شاد!
دوست من اومده ایران و چندوقت دیگه هم میره.
مامان من از دوست من خوشش میاد و همیشه دعوتش مى کنه
این بار چون مامانم دستش درد مى کرد ( که توى پستهاى قبلى توضیح داده بو
مرد و درد

متن زیر سیری است واقعی بر اساس زندگی طلبه شهید ابوالقاسم بزاز از شاگردان برجسته و ممتاز حضرت آایت الله مشکینی که برای سن جوان و نوجوان تهیه و تدوین شده است.                                سیدحمید مشتاقی نیا 6/7/83
1
تو حال خودش بود. زیر لب زمزمه می کرد. شب قدر بود؛ شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان. اطرافش پر از جمعیت بود. موقع پذیرایی که شد، یکی با بغل دستی اش حرف می زد. یکی می رفت و می آمد. یکی خانه را ورانداز می کرد.... خانه نگو عین قصر. اتا
یکی از بهترین مناطق توریستی که باب میل و پسند همه ی ایرانیان در اقصی
نقاط کشور نیز هست، استان های گیلان و مازندران است که در اصطلاح ما
ایرانی ها در هنگام مسافرت کاملا با هم یکی شده و آن را به عنوان شمال می
شناسیم و سریع برای هر مناسبتی به سمتش روانه می شویم. اما بهترین مناطق
شمال برای مسافرت کدام مناطق هستند؟ در ادامه با الی گشت همراه باشید تا به
اتفاق هم بررسی کنیم که بهترین مناطق برای مسافرت و اقامت در شمال کجا
هستند. با این حال، شمال تنه
پایان زمان (آخرالزمان)
      در بحران اخیر شیوع ویروس کرونا در سطح جهانی، بازار داغی برای اظهار نظرهای گوناگون بوجود آمده که مخاطره برخی از آنها و پیامدهایشان کمتر از ویروس کذائی نیست.  مخاطره از این بابت که اگر شیادان کسب و کار دین بار دیگر بر  امواج شایعات سوار شوند آینده ای پر مخاطره تر از آنچه امروز هست انتظار میرود.  لذا بر روشنفکران و ارباب خرد فرض است که با روشنگری و اطلاع رسانی مناسب از شیوع نوع دیگری از ویروس پیشگیری کنند.  ویروس جه
فارس نوشت:: ماه رمضان در فرهنگ ایرانِ اسلامی دارای
احترام فراوان بوده است و در این ماه مردم اقبال بیشتری به راز و نیاز با
خدا و انجام عبادات داشته‌اند. در فرهنگ مردم تهران نیز این مورد به چشم
می‌خورد و در کتب تاریخی متعددی این موضوع منعکس شده است. جعفر شهری در جلد
سوم کتاب «تهران قدیم» در این باره می‌نویسد:

ریزه‌خوانی و مناجات
تقریباً از سه ساعت به اذان مانده یعنی با اولین
ریزه‌خوانی‌های مناجاتیان، زن‌ها بیدار شده یکدیگر را برای پخت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها